אבן אגת אש

אגת האש הינה אבן חן בגוונים של חום כהה, כתום, אדום, ירוק – צבעים שמעניקים לה מראה של להבת אש אמתית. אגת האש שייכת למשפחת אבני הקוורץ והיא מאופיינת בשלל פסים בכל מינים גדלים ואורכים. השם שלה ניתן לה בשל המראה המיוחד שלה, כאמור של אש ולהבות ולעתים גם נראה כאילו יש עליה כדורים. נהוג לעשות בה שימוש כאשר מחפשים חוויה פנים גופית והיא עוזרת לנו להתחבר אל הטבע, אל השורשים ואל האדמה.

אבן אגת אש מעוררת את הצ׳אקרות התחתונות, מספקת לנו אנרגיה ורצון אדיר לחיות ולמצות את החיים. היא זכתה לכינוי – אגת האש בשל היותה מציתה אצל כל אחד ואחת מאתנו תשוקה, מיניות, רצונות ויצירתיות. היא מצוינת להפעלת החושים ומתאימה לאנשים שחשים ״כבויים״, אנשים שלא מוצאים את עצמם בעולם הזה ועוזרת לנו להיכנס אל תוך הגוף הפיזי. היא מומלצת לאנשים שנוטים לברוח מקשיים וממצבים לא פשוטים דרך התחברות אל הרוח ומכניסה בהם אנרגיה מחודשת. היא עוזרת לנו להתחבר מחדש לבסיס, לטוב, לאמת ולהעצים את עצמנו מבפנים אל החוץ.

בנוסף, יש שיחשיבו אותה לאבן המספקת הגנה נגד ״עין הרע״ בשל היותה בולמת אנרגיות שליליות. אמונות מסורתיות מספרות כי אנשים ששולחים לאחר אנרגיה שלילית מסוג זה מקבלים דרך אבן אגת האש מסר אנרגטי שגורם להם לחשוב על מה שעשו. האבן מתאימה לבעלי מקצוע שנוטים לעבוד בסביבת מתח גבוה. היא עוזרת לנו להפחית פחדים פיזיים או פנימיים ויעילה לאיזון והרגעה. בנוסף, היא טובה לאיזון המערכת ההורמונלית, מנקה אנרגיות חסומות ומומלצת לשימוש בשילוב של שיטות הרפואה הסינית. בנוסף, היא מצוינת לאנשים שפוחדים מהמיניות של עצמם ונותנת להם ביטחון.