אבן אופאל

אבן אופאל מופיעה בטבע בקשת רחבה ומגוונת של צבעים. מקור השם מגיע מהמילה ״אופלה״ שפירושה אבן יקרה ויש שיעידו כי מקור שמה מגיע מהמילה היוונית Opallios שמשמעותה שינוי צבע. הייחודיות של האבן באה לידי ביטוי בהיותה מכילה כמה צבעים ובמבט מקרוב זה נראה כאילו כל צבעי הקשת מוטבעים על האבן במאין קומפוזיציה אומנותית. ככל שצבעה של האופאל כהה יותר ומשחק הצבעים שבה מגוון, כך היא יקרה ובעלת ערך. האופאל השחור הוא האופאל היקר ביותר. סוג נוסף של האבן נקרא ״אופאל אש״ והיא נראית כאילו כלואות בתוכה להבות אש.

אבן האופאל משפיעה על כל 7 הצ׳אקרות והיא אוגרת בתוכה מגוון רחב של אנרגיות ולכן יש שיעידו כי היא יכולה להביא למזל או לחוסר מזל. בעבר היו עושים באבן שימוש לכל מיני טקסים. מבחינה אנרגטית אחוז גבוה מהאבן הוא מים. מים משתייכים לרגש ונשיות ולכן היא משויכת לאנרגיה הנשית. היא מסייעת בהעצמה הן של מצבים אנרגטיים והן של תחושות. אבן האופאל עוזרת לנו להשתחרר מחסימות ומסייעת בתהליכי התפתחות. בנוסף, היא מעודדת ליצירה של שינויים. היא עוזרת לטפח את האהבה, התשוקה והנאמנות.

התכונות המאפיינות את אבן האופאל הן תכונות של תקווה, אמונה ומזל טוב. ההמלצה היא שלא לענוד אותה או לעשות בה שימוש כשאנו נמצאים במצב שלילי כמו דיכאון, לחץ או מתח שכן יש לאבן את היכולת להגביר מצבים אלו. מבחינה פיזית היא עוזרת לנקות את מערכת הדם והכליות ומתאימה לחוויית הלידה. בנוסף, היא עוזרת להחלים ממחלה אבל רק בתקופת ההחלמה ולא בזמן המחלה בשל היותה כאמור מגבירה מצבים. בנוסף, היא עוזרת לחזק את הראייה ומסייעת להגביר את יכולת התקשורת.