אבן אילת

אבן אילת לרוב תהיה בצבע כהה אך יש גם אבני אילת בצבעים תכולים בהירים. היא נחשבת לאבן נדירה וייחודית והמקום היחיד בו מצאו אותה הינו באזור תמנע שבדרום הארץ. המכרות סגורים כבר כמה שנים ולא פשוט היום להשיג אבן אילת אמיתית ומקורית, אלא מאנשים שכבר יש להם את האבן מהימים שעוד היה ניתן להשיגה. היא סוג של אבן המערבת כמה סוגים של מינרלים ואבנים, לכן היא משלבת תכונות, אנרגיות ועוצמות שונות. היא מורכבת ממלכית, אזורית, קריסוקולה, נחושת ומנגן. היא אבן שמעוררת השראה, אהבה, שלווה נפשית ואופטימיות. האנרגיה הנקבית משתלבת עם הגברית.

מכיוון שאבן אילת משלבת כמה אבנים, יש לה את היכולת לסלק רעלים מהגוף, היא נחשבת לאבן מאזנת ובעלת אפקט מרגיע. היא עוזרת לאזן בין היינג והיאנג.

שימוש באבן עוזר למצוא פתרונות לבעיות שינה שנוצרות כתוצאה ממחשבות מטרידות. היא נחשבת לאבן המנקה את המודעות והתת מודע מאירועים טראומתיים ומחשיבה שלילית. בנוסף, שימוש בה עוזר להרחיק פסימיות ואגואיסטיות ולחזק את ההבנה ואת המודעות. כאמור, אבן אילת היא אבן של איזון ולכן היא עוזרת לנו לחוש מקורקעים. היא מגבירה את יכולת הראייה.

מבחינה רוחנית היא עוזרת להתחבר להיסטוריה של המקום בו אנו נמצאים וניתן לעשות איתה מדיטציה בטבע שכן היא מחברת אותנו אל המקום באופן עמוק. מבחינה מנטלית היא מצוינת לעשייה של סדר וארגון בחיים. היא מרגיעה את הגוף בזמן של הצפה רגשית ועוזרת לנו לחבר את הגוף לאדמה. אבן אילת תורמת לתהליך ניקוי הרעלים ואף מקלה בכאבים כתוצאה ממחזור חודשי.