אבן מלאכיט

אבן מלאכיט הינה אבן עוצמתית במיוחד עם כוחות בלתי רגילים. צבעה ירוק לגווניו השונים ויש לה פסים כהים, ספירלות ושאר צורות שמעניקות לה מראה יוקרתי.

ככל שמלטשים אותה הפסים שלה נחשפים עוד יותר. יש לאבן את היכולת להפעיל ולנקות את הצ׳אקרות. היא מכונה ״אבן הטרנספורמציה״ ועוזרת להגביר אנרגיות מכל הסוגים ולכן חשוב לעשות בה שימוש מבוקר ומדויק. מקורה של אבן מלאכיט הוא מאפריקה והצ׳אקרה הראשית עליה היא עובדת היא מקלעת השמש. היא גם משוייכת לצ׳אקרת הלב והגרון. מצד אחד היא מסייעת לחזק אנרגיות חיוביות אך מצד שני היא גם יכולה לחזק אנרגיות שליליות ולכן חשוב לעשות בה שימוש רגשי נכון. יש לה את היכולת להגן עלינו והיא מביאה אותנו לאיזון.

אבן מלאכיט מסייעת לנו לספוג אנרגיות מהסביבה ויש לה המון אנרגיה. היא מביאה אותנו לאיזון רגשי, משחררת כעסים וחסימות רגשיות.
למעשה, אבן מלאכיט סופגת אנרגיה ולא משדרת אותה וניתן להבחין באנרגיה הזו על ידי הקווים שנמצאים עליה.

מבחינה מנטלית היא מטהרת את התת מודע ועוזרת לנו להבין מה צריך לנקות בכדי לשחרר חסימות. היא מתאימה לאנשים בעלי מודעות עצמית והיא מצוינת לשימוש במדיטציה.

מבחינה פיזית אבן מלאכיט מומלצת לטיפול בדלקות פרקים, אסתמה וכאבי שיניים. היא תורמת לתהליך ניקוי הרעלים והמתכות מהגוף, מסייעת למנוע זיהומים, מחזקת את המערכת החיסונית וטובה לכאבי שרירים. בשימוש נכון היא גם תקל על כאבי מחזור ובזמן לידה. אבן מלאכיט כל כך עוצמתית שכאשר עושים בה שימוש במטרה להפחית כאב בהתחלה הכאב יכול להתגבר עד שהוא נחלש. בנוסף היא מושכת אלינו שפע ושואבת אליה כלומר אלינו הצלחה.