אבן פריהנייט

צבעם של אבני הפריהנייט הינם ירוק לגוונם השונים, לבן, צהוב או שקוף והיא נחשבת לפופולארית במיוחד בסמוך לחלוקי נחל. לעתים אבן פריהנייט משתלבת עם קריסטלים נוספים. היא מסייעת להגברת האנרגיות ומספקת לנו הגנה מוגברת. יש לה את היכולת לחזק תקשור והיא מצוינת לפתירת חלומות ואף מעודדת את זכירתם. בנוסף, היא טובה לתרגול מדיטציה ויחד עם זאת תורמת ליכולת הניבוי. היא מספקת לנו הגנה רוחנית ועוזרת להירגע. רבים עושים בה שימוש במטרה לשלוט בכמה מצבים במקביל.

במהות שלה היא אבן רוחנית והצבע הירוק מאפשר לנו לעשות לה ייחוס פיזי ורגשי גם יחד, אך באופן כללי נהוג להשתמש בה למטרות רגשיות. כאמור היא מומלצת לתרגול מדיטציה, פענוח או פתירת חלומות, יוגה, ביצוע דמיון מודרך ועוד. גם העוסקים בהילינג, באסטרולוגיה, בתקשור ובנומרולוגיה עושים בה שימוש, בשל היותה של אבן הפריהנייט מחזקת את יכולת התקשור. היא לא הופכת אותנו לבעלי יכולת לנבא, אלא מחדדת את היכולות של האנשים העושים בה שימוש. מבחינה רוחנית היא מסייעת ליצור קשר עם יישויות במימד אחר ובכדי לעבוד עם חלומות באמצעותה, כדאי לשים אותה ליד המיטה. היא מצוינת לתהליכים אנרגטיים.

מבחינה פיזית אבן פריהנייט מומלצת לטיפול בכל מה שקשור לכליות ולמערכת השתן. בנוסף היא מסייעת לחזק את הלב. אבן הפריהנייט גם טובה לחיזוקם של השרירים. השימוש בה מסייע לנקות ולטהר את מחזור הדם. יש שיכנו את הפריהנייט כאבן הסליחות שכן היא מכוונת את הלב שלנו לסליחה עצמית וסביבתית. היא מחברת אותנו לחמלה ועוזרת לנו לרפא טראומות ופצעים מן העבר. בנוסף היא אבן של קבלה וזרימה ונותנת לנו להאמין ולהיות בטוחים בעצמנו ובאמונות שלנו.