חמשת הקריסטלים הכי מתאימים למתנה רומנטית

אין אחד שלא מצא את עצמו מסתובב בין חנויות בחיפוש אחר המתנה המושלמת עבור בן או בת הזוג. זהו מצב לא פשוט ולפעמים אנחנו פשוט "מאבדים את זה" ולא יודעים מה לרכוש. אחרי הכל, המטרה היא לקנות מתנה טובה שתמצא חן בעיני האדם האהוב עלינו. במאמר זה ציינו את חמשת הקריסטלים הכי מתאימים למתנה רומנטית.

מצעד הקריסטלים

  • טורמלין ורוד – מעבר לצבע הורוד שמיד מעלה קונוטציות של לבבות ואהבה, המשמעות שלו הרבה יותר עמוקה ומיוחדת. קריסטל זה מאפיין תשוקה, מוכנות להפתח לאהבה ולהתמסר באופן מלא. עוזרת להוריד את כל המועקות שהיו על הלב עד כה, לשכוח שברונות לב, לבנות אהבה חדשה ומיוחדת. מאוד פופולרי לחבר טורמלין ורוד לשרשראות (תליון), עגילים, טבעות ותכשיטים שונים אחרים.
  • רוז קוורץ – אבן ורודה ומאוד פופולרית בארץ ישראל. גם אותה ניתן למצוא בהרבה בתכשיטים שונים. זוהי אבן אהבה שקודם כל נועדה על מנת לגרום לכם להבין עד כמה חשוב לאהוב את עצמכם. היא מרפא פצעים מן העבר, שברונות לב ולאחר שתלמדו לאהוב את עצמכם באופן מלא, תהיו מוכנים לתת אהבה גם לאנשים אחרים. אבן חזקה מאוד ומתאימה באופן מעולה כמתנה רומנטית.
  • עין הנמר – קריסטל שמומלץ לשים דווקא בתחילתה של מערכת היחסים בין בני הזוג, זאת משום שהינו גורם לביסוס של קשר חזק ועמוק. נותן אנרגיות חיוביות וגם נראה ממש טוב.
  • כלציט דבש – מסייע להתחבר לאני הפנימי שלנו, לראות את כל האפשרויות העומדות בפנינו ועוזר לנו להתחיל לנצל אותם על מנת לשפר את איכות החיים.
  • רובי – קריסטל מדהים ביופיו שמחזק את הזוגיות ומשפר את הפוריות. אז זוגות שמתכננים ילד, זה בהחלט הקריסטל בשבילכם.

עוד מרחבי הרשת:
סיבים אופטיים – האינטרנט המהיר של בזק בינלאומי
סדרות חדשות באתר יס
סרטים מומלצים באתר יס
מכונת קפה מקצועית – מבית נספרסו