טבעת אירוסין עם אבני חן

טבעת אירוסין עם אבן חן … שהיא לא יהלום

בין השיקולים שמנחים אותנו הגברים לרכישת טבעת האירוסין הוא התקציב. ובכן, למה בעצם ללכת על הסטנדרטי, השגרתי והמוכר? אפשר להפתיע את אהובת ליבנו עם טבעת אירוסין שאבן החן המשובצת בה היא לאו דווקא יהלום. יש לא מעט אבני חן יפהפיות ששיבוצן בטבעת הופך את הטבעת למיוחדת, מקורית ומרהיבה ביופיה לא פחות ולעתים אף יותר מטבע אירוסין משובצת יהלום. ובנוגע למחיר.. תתפלאו אולי לגלות שיש אבני חן שנחשבות אפילו ליותר יקרות ויוקרתיות מאבן יהלום כך שאם אתם רוצים להשקיע ולהפתיע, זו הדרך. יחד עם זאת טבעת אירוסין ממש לא חייבת להיות סופר יקרה וזה לא מעיד על כך שהיא פחות יוקרתית וזה ממש לא מעיד על כך שאתם אוהבים פחות את בחירת לבכם. במקור טבעת האירוסין היא סמל להתחייבות, לנאמנות ולמסירות וזה מה שבאמת חשוב ביחסים. ניתן למצוא טבעות אירוסין יפהפיות המשלבות גימורים מיוחדים בתקציב נוח וסביר שלא יפחית מהיופי של הטבעת..

אז איזה אבנים שהן לא יהלום ניתן לשבץ בטבעת האירוסין?

אז פרט ליהלומים אותם רובנו מכירים ניתן לשבץ את טבעת האירוסין עם אבני חן שונות ומיוחדות. אודם, ספיר, אמרלד נחשבות לאבנים יקרות, יוקרתיות שגם מעבר להיותן כל כך מיוחדות, לכל אחת ואחת מהן יש סמליות, אנרגיה, מקור וסגולות ריפוי הייחודיות רק לה. בנוסף, יש את אבן האמטיסט שהיא אבן חן סגולה ומרשימה, אבן טופז, אבן גרנט ועוד. תוכלו לבחור את האבן בהתאם למאפייני האישיות של בחירת לבכן שכן כאמור, לכל אבן תכונות משלה ואנרגיות הזורמות ממנה.

רק שתדעו, אפשר לקנות גם צמידים או שרשראות לאירוסין!

זה נכון שברוב המקרים כאשר מדובר על אירוסין המתנה הטבעית היא טבעת, אך לאחרונה ניתן לראות יותר ויותר אנשים המשתמשים בצמידים או בשרשראות כמתנת אירוסים. שרשראות וצמידים לאירוסין משדרים מקוריות ומפתיעים את בן או בת הזוג. כאשר מגיעה ההצעה ומה שמחכה בתוכה הוא צמיד או שרשרת מיד עולה השאלה "מה קורה פה". כאשר הדבר מופשוט ומובן הצמידים והשרשראות נראים כמתנה מושלמת לאירוסין. היום ניתן למצוא צמידים מדהימים לאישה המשמשים לאירוסין. צמידים מכסף, צמידים מנחושת, צמידים מזהב וצמידים עם אבני חן ייחודיות. בדומה לזה כך גם שרשראות רבות יכולות לשמש לאירוסין ומגיעות בצורות שונות וצבעים שונים.

 

Beautiful ring and bracelet