משמעות אבני חן

אבן חן יכולה להיות בדיוק מה שאתם צריכים, ולא רק כדי לשפר את המראה שלכם או להעלות את סמל הסטטוס שלכם. אנשים רבים אמנם חושבים שאבני חן נועדו אך ורק למראה מעוצב ויוקרתי יותר אך למעשה יש כל כך הרבה סוגי אבנים ולכל אחת מהן יש סגולת מיוחדות, כך שכדאי לכם לחשוב שוב. מה המשמעות של אבנים אלו ומי משתמש בהן?

לפני הכול: מדובר באבנים יפות

לפני שנתחיל להרחיב על השימושים הנהדרים באבנים היוקרתיות הללו, שידועות גם בשמן קריסטלים, חשוב לזכור שמדובר באני מעוצבות ויוקרתיות. אמנם יש אבנים יוקרתיות יותר ויש כאלו שפחות אך בסופו של דבר אי אפשר לקחת מהן את העיצוב הנפלא. העיצוב שלהן יכול להיות כל כך יוקרתי עד שמספיק שתשלבו אבן חן אחת בטבעת או בשרשרת והיא תהיה נוצצת ומדהימה. כמובן שיש אבני חן יקרות מאוד כמו למשל היהלום שיכול להגיע למחיר של למעלה מאלף דולרים אפילו לפיסה קטנה ולא כל כך נוצצת, ועד מאות מיליוני דולרים כאשר מדובר על יהלומים איכותיים באמת.

אבנים צבעוניות ומיוחדות

אמנם היהלום היא אבן החן הכי מוכרת שיש אך יש עוד כמה אבנים שאתם צריכים להכיר. למשל, ענבר, אמטיסט ועוד מגוון רחב של אבנים יכולות להגיע בצבעים מיוחדים וכך להתאים לעיצוב. אמנם עדיין לא נגענו במשמעות הרוחנית של רבנים אלו אך בסופו של דבר העובדה שהן צבעוניות ומיוחדות, ויכולות גם להיות בכל גודל שהוא, הופכת את השימוש בהן להרבה יותר פופולרי מה שמוביל לירידה במחירים ולסוגים רבים יותר שמוצעים בכל רחבי הארץ. אבן חן סגולה, ירוקה, אדומה ואפילו אפורה או שחורה, אתם יכולים לקבל כל מה שתרצו ומה שאתם צריכים לעשות זה לחפש ולבחון את התקציב.

לכל אבן יש סגולות מיוחדות

אז אחרי שהבנו עד כמה מיוחדות אבני החן מבחינת המראה, הגיע הזמן לדבר על מה שבאמת מיוחד בהן ואלו הן הסגולות המיוחדות שלהם. יש לכל אבן סגולות מיוחדות כאשר יש להתחבר לצד הרוחני שלכם כדי להבין זאת באמת. יש אבנים שיכולות לעזור לבריאות, יש אבנים שיכולות לעזור לזוגיות או לפריון, יש כאלו שעוזרות לביטחון העצמי או לפרנסה וכן הלאה. כל אחד יכול לבחור מה שהוא רוצה כאשר יש שיאמרו כי האבן היא זו שצריכה לבחור את הבעלים שלה. בכל מקרה כדאי שתתרשמו מהמגוון הרחב שיש וכך תוכלו לבחור נכון את האבן שאליה אתם הכי מתחברים.

כיצד בוחרים אבני חן?

כדי לבחור אבן חן חשוב מאוד שתכירו את כולן. לא כדאי לכם לבחור אבן חן בפזיזות אלא לעבור כל אחת ולקרוא עליה היטב, וכמובן שרצוי שזה יקרה באופן ויזואלי ולא דרך תמונה. יש חנויות קריסטלים רבות ברחבי הארץ ותוכלו בקלות להתרשם מכל אבן ואבן עד אשר תרגישו שזו האבן בשבילכם. כמובן שיש גם צורך לבחור את האבן לפי התקציב, הרי יש אבנים שיעלו אלפי שקלים לעומת כאלוש יעלו מאות שקלים, וזה הבדל רציני מאוד עבור רובנו.

כיצד נשתמש באבני חן?

כל אחד יכול להשתמש באבן החן כפי שהוא רוצה כאשר אפשר לענוד אותן כטבעת, אפשר לשבץ אותן בעגילים, אפשר להשתמש בהן כאבן שיושבת סתם כך על השידה ליד הטלוויזיה וכן הלאה. כל שימוש שלכם יכול להיות מועיל וחשוב מאוד שתחשבו על זה לפני כן. אם תרצו לשבץ את אבן החן על תכשיט לא תוכלו לקנות אותה מחנות קריסטלים אלא לבחור אותה מחנות תכשיטים, ולא מכל אבן אפשר ליצור שרשרת. 

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מכיסא המנכ"ל אל ההר המסוכן באירופה ובחזרה – סיפור מסע טיפוס הרים

עוד מרחבי הרשת:
סיבים אופטיים – האינטרנט המהיר של בזק בינלאומי
סדרות חדשות באתר יס
סרטים מומלצים באתר יס
מכונת קפה מקצועית – מבית נספרסו