מתנות מקוריות מקריסטלים

על אבני חן וקריסטלים אפשר לספר הרבה דברים. לא רק שהם נראים טוב אלא גם שהם מלאים בסגולות מיוחדות. כל אבן היא מיוחדת וכל אבן מכילה יתרונות מיוחדים ובריאים לגוף ולנפש ולכן הרבה אנשים קופצים על ההזדמנות לקנות אבני חן וקריסטלים מכל הסוגים. עם זאת, קריסטלים יכולים להיות גם מתנה נפלאה להביא לאנשים. הנה כמה רעיונות למוצרי קריסטל שיכולים להיות מתנה מאוד יפה ומתחשבת.

רעיונות למתנות

  • תליון קריסטל – היתרון המיוחד של אבני הקריסטל יכול ללכת איתכם ועם האנשים שאתם אוהבים לכל מקום. ענידת תליון קריסטל תאפשר לקריסטל ללוות אתכם ממקום למקום והאנרגיות החיוביות שיוצאות ממנו ילוו אתכם גם כן.
  • עץ קריסטל – תחשבו לרגע מבחינה עיצובית. עף קריסטלים זו מתנה יפה שיכולה לעטר את הבית שלכם. בנוסף לכך, עץ קריסטל יכול להיות מתנה יפה להביא למישהו לכבוד כניסה למשרד חדש או לדירה חדשה והוא יכול למקם אותה במקום מתאים ולהוסיף צבע וחיות למקום החדש. שימו לב שזו גם מתנה מתחשבת מאוד כי זה יעזור לשמור ולהגן על הבית.
  • מוביילים – עוד מתנה שאפשר להבי למישהו שחונך בית או משרד חדש זה מובייל. המוביילים מוסיפים צבע לבית כי קרני השמש חודרים אותם מהחלונות שבחוץ ונותנים לבית אור אחר ומיוחד. האנרגיה הטובה שהמוביילים האלו משדרים יעזרו לדיירי הבית או המשרד לשמור על מצב רוח טוב, אנרגיה טובה, הצלחה, בריאות ועוד מגוון תכונות שיש באבני חן.
  • מחזיק מפתחות – אם אתם מחפשים מתנה קטנה אך בעלת משמעות גדולה, מחזיק מפתחות עם אבן קריסטל יכולה להיות בחירה טובה. מחזיק מפתחות מסתובב איתכם לכל מקום וההגנה יחד איתו.
  • מזרקות מאבן – מזרקת אבן היא מתנה מרשימה במיוחד. מזרקות אבן יכולות להכיל מגוון רחב של אבנים ולכל אחת סגולות אחרות. הכניסו כמה וכמה אבני חן יפות ומיוחדות לתוך מזרקת האבן ותקבלו מתנה מיוחדת במינה.
  • אבני קריסטל במארז – אנשים שכבר בקיאים בכל התחום של אבני החן אי אפשר להפתיע, אבל אפשר לתת להם את האבנים עצמן והם יעשו איתן מה שהם רוצים. ישנם מקומות בהם מוכרים מארזים של אבני חן שניתן לעשות איתם מה שרוצים ואף להכין מהם תכשיטים בעצמכם בבית באמצעות הכלים והידע המתאים. מארזים כאלו יכולים להכיל אבנים קטנות לתכשיטים או אבנים גדולות לשימושים אחרים

כמובן, כשמדובר על מתנות – כל דבר זו מתנה נפלאה, אבל עד כמה אתם יצירתיים ומקוריים ועד כמה אתם מכירים את האדם לו אתם קונים את המתנה יכול להשפיע עליכם בבחירת המתנה המושלמת עבורם.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מכיסא המנכ"ל אל ההר המסוכן באירופה ובחזרה – סיפור מסע טיפוס הרים