סאנסטון – אבן השמש

סאנסטון היא אבן השמש והשמחה. צבעיה השונים באים לידי ביטוי בגוונים של חום אדמדם. היא עוזרת להמיס את הפחדים הקיימים אצלנו ומספקת לנו ביטחון, כוח ואף מעודדת אותנו מבחינה נפשית. האבן מקבילה לאנרגיית השמש ולכן היא מסייעת לנו לבנות את הזהות העצמית שלנו ומשחררת אותנו ממצבים של תלות. היא אבן שמצוינת להגנה ולמזל. סאנסטון מעניקה לנו אופטימיות, מוטיבציה והמון שמחה. היא מומלצת לשימוש עבור אנשים תלותיים או פחות אסרטיביים.

סאנסטון משפיעה על צ׳אקרת המין וצ׳אקרת הכתר, מחזקת את החשיבה ואת המיקוד בחיים שלנו. מבחינה אנרגטית, יש שיכנו אותה ״אבן המנהיגות״ שכן היא מסייעת להעביר אנרגיות במקומות בהן היא חסרה. האנרגיה של ה-סאנסטון, מסייעת לנו לסלק פחדים וחרדות ולהפחית לחצים ומתחים. היא מעניקה חום ולכן מסוגלת להקל במצבים של חסימות.

מבחינה פיזית הסאנסטון מצוינת לטיפול בעמוד השדרה, בכאבים שונים ברגליים ואף תומכת במערכת העיכול. היא מתאימה לטיפול במצבים של אולקוס ומומלצת לשימוש עבור ספורטאים ורקדנים. כאשר קשה לנו לראות את האור שבקצה המנהרה, ניתן לענוד את האבן או לאחוז בה שכן היא מביאה עלינו אנרגיה חיובית ועוזרת לנו לצאת ממצבים קשים. בנוסף, היא מעלה את המשיכה המינית ומחזקת את האנרגיה המינית אצל שני המינים. זו אבן שמביאה את האופטימיות לחיינו.

מבחינה מנטלית, היא מצוינת לאנשים העוסקים בתפקידים מנהיגותיים או ניהוליים. היא מאפשרת לנו להוביל את האחר, ליזום ולנהל. בנוסף, השימוש בה מחזק את התכונות הדרושות למנהיג טוב כמו חמלה, חשיבה מחוץ לקופסא, סבלנות, דוגמא אישית, השראה לאחר ועוד. לאנשים שאינם מצליחים לממש את עצמם, מומלץ לעשות בה שימוש והיא גם טובה לחיזוק המודעות העצמית.