קריסטלים טובים לשינה

אין כמו שינה רציפה של כמה שעות טובות בלילה הנותנת לנו אנרגיה, כוחות מחודשים ומאפשרת לנו לשמור על ריכוז וחדות לאורך רוב היום שמגיע מיד אחרי הלילה.

כשאנו ישנים טובים לא רק שאנחנו מרגישים אנרגטיים, אלא אנו הרבה יותר חיוניים כלפי עצמנו וכלפי הסביבה. עייפות מביאה אתה במקרים רבים גם לחץ, עצבים מה שמעודד מגוון של תופעות לוואי ובעיות הפוגעים באורח החיים הבריא לו רובנו שואפים.

לשינה תפקידים חשובים רבים, כאשר בזמן השינה מופרשים כל מיני סוגים של הורמונים, הראש מתנקה מכל היום, האנרגיה בגוף נטענת, התאים מתחדשים, אך לצערנו רבים הם האנשים הסובלים מבעיות שינה המאופיינות בשינה שאיננה רציפה, התעוררויות חוזרות, קושי להירדם בלילה. הנה כמה קריסטלים המומלצים עבור אנשים הסובלים מבעיות שינה.

  • רוז קוורץ – אבן ששמה השני הוא קריסטל האהבה. לא רק שהיא מסייעת להעצים את תחושת הקרבה והרומנטיקה בין בני הזוג, היא משרה מאין נינוחות, שלווה ורוגע בחדר השינה, לכן יש האומרים כי בעזרתה השינה הופכת טובה יותר. כשהגוף שלנו מתוח מאוד קשה לישון, הראש עובד שעות נוספות ולכן רגיעה חיונית לשינה רציפה ואיכותית.
  • טורמלין – אבן סגולה המסייעת גם היא להוריד את רמות הלחץ, מעודדת חדות מחשבה ושליטה במוח, מה שמאפשר לנו להתרכז בשינה כשאנו נמצאים במיטה. בנוסף, הטורמלין מצוינת לניקיון הגוף והיא גם נחשבת לאבן המיועדת נגד עין הרע.
  • אמטיסט – מסייעת להביא אותנו למצב של רגיעה וגורמת לגירוי של גלים המשודרים במוח במצב של שינה. בנוסף, האמטיסט עוזרת להפחית את קצב האדרנלין בגוף מה שתורם לשינה טובה.

את הקריסטלים ניתן להניח במקום בולט בחדר השינה, ליד הראש או אפילו מתחת לכרית.

עוד מרחבי הרשת:
סיבים אופטיים – האינטרנט המהיר של בזק בינלאומי
סדרות חדשות באתר יס
סרטים מומלצים באתר יס
מכונת קפה מקצועית – מבית נספרסו