קריסטלים שמפחיתים לחץ

למרות שחלק מהגברים חושבים אחרת, נשים רבות אינן אוהבות לקבל צעצוע דובי כמתנה. ללא ספק, מה שחשוב זה לא המתנה עצמה, אלא הכוונות – אדם שעבר בין החנויות, הקדיש זמן וחיפש מה לקנות. עם זאת, תמיד כיף יותר לקבל מתנה עם משמעות ולא סתם עוד דובי שישב לו בחדר ויצבור אבק. במאמר זה נדבר על קריסטלים שמפחיתים לחץ ויכולים להתאים בצורה מעולה כמתנה ליום הולדת או כל אירוע אחר.

קריסטלים ולחץ

בית ספר, עבודה, צבא, מטלות יומיומיות – כל אלו גורמים ללחץ מדי יום שהאנשים של היום כבר סוג של "התרגלו" אליו. רובנו איננו יודעים איך זה באמת להרגיש משוחרר ורגוע. עם זאת, הגוף שלנו יודע הרבה יותר טוב מה אנחנו באמת צריכים וכאשר אנו מגזימים עם הפעילויות היומיומיות, לעתים, הגוף פשוט קורס בשביל לתת לנו את האפשרות לנוח.

ישנן המון שיטות להתמודד עם לחץ, החל ממדיטציות, יוגה ועד לנטילת תרופות, אך אחת הדרכים הטובות ביותר לשחרר לחצים, היא להיעזר בקריסטלים.

  • אגת בלו-לייס – קריסטל שמסייע להפחתת לחצים, קריסטל של שלום ושלווה, עוזר לאנשים לבטא את עצמם בצורה טובה יותר.
  • אקוואמרין – מרגיע לא רק את הנפש, אך גם את הגוף, מפחית כאבי שיניים ובטן.
  • אמטיסט – מגן על האדם בפני אנרגיות שליליות. מרגיע ועוזר להרדם. חובה לכל מי שסובל מבעיות שינה.

 

אלה הם שלושת הקריסטלים הפופולריים ביותר, אך בפועל, המבחר הוא הרבה יותר גדול. ניתן לתת אותם בתור מתנה כתכשיט או אפילו סתם לשים בכיס ולהנות מהתוצאות.

 

לסיכום,

אם בן/בת הזוג שלכם/קרוב משפחה או חבר סובל מלחץ, אנו ממליצים לרכוש עבורו קריסטל שיסייע להפחתת לחצים ויגרום לאדם הקרוב אליכם להרגיש הרבה יותר טוב.