שמעתם על טבעת אירוסין שמיוצרת עם אבני חן?

מתכננים להציע נישואין? לפני שאתם רצים לקנות טבעת יהלום, אולי כדאי שתקראו על האפשרויות הנוספות העומדות בפניכם. כך תוכלו להפתיע ולרגש את בת הזוג.

הדבר הראשון שכולם חושבים עליו כשמדברים על טבעות אירוסין אלו טבעות היהלום הסטנדרטיות. נכון, קיימים היום עיצובים מרהיבים ביופיים ושונים לחלוטין ממה שהתרגלנו לראות בשנים קודמות, אולם בסופו של דבר בכל המקרים מדובר בטבעות זהב שבמרכזן משובץ יהלום בודד או מספר יהלומים. אם אתם רוצים לקנות טבעת מיוחדת, שלא רואים על כל אחת, כדאי לבחון גם טבעות בשיבוץ אבני חן.

שיבוץ אבני חן בטבעת אירוסין

הבחירה באבני חן לטבעת אירוסין אינה רק עניין של תקציב. לעתים דווקא מחירה של טבעת כזו יהיה יקר יותר מטבעת יהלום. אז מתי כדאי לקנות טבעת אירוסין מבית דניאל מתת בשיבוץ אבן חן? כאשר רוצים להציע נישואין לאשה מיוחדת ובעלת טעם אקסקלוסיבי, שאוהבת לענות תכשיטים בעיצובים מקוריים.

היתרון העצום של אבני החן זה אפשרויות הבחירה הרבות. אין רק אבן אחת שיכולה להתאים, אלא מגוון אבנים בטווחי מחירים שונים, כאשר לכל אבן יש יופי מיוחד משלה ותכונות המאפיינות אותה. כך גם ניתן להתאים את האבן לתכונות בת הזוג או לבחור בתכונות שאתם מייחלים שילוו את הזוגיות שלכם למשך שנים רבות.

אלו אבני חן יכולים להתאים לטבעת אירוסין?

בין שלל אבני החן בולטות מספר אבנים היכולות להתאים לטבעות אירוסין. הראשונה היא אבן הרובי. אבן הרובי היא בעלת צבע הנע בין סגול לאדום והיא נחשבת לאחת מאבני החן היקרות, לעתים אף יותר מיהלומים. התכונות המיוחסות לאבן זו הם בריאות, עושר, אומץ וחוכמה. אבן נוספת היא אמרלד. אמרלד היא אבן חן ירוקה המסמלת אהבה, פוריות ונאמנות והיא ידועה גם כבעלת כוחות ריפוי. הצבע הירוק יכול להשתלב בטבעת זהב צהוב או לבן ובשני המקרים האבן תבלוט ותהפוך את הטבעת ליוצאת דופן ובעלת יופי ייחודי.

אם אתם מעוניינים באבן חן שתסמל יציבות, איזון וביטחון, כדאי שתבחנו את הסוגים השונים של אבן הטופז. מדובר באחת מאבני החן הקדומות ששימשו גם בחושן של הכהן הגדול והן מהוות מגיעות במספר גוונים ובעיקר בצהוב, כתום וכחול.

ישנן עוד אבני חן רבות, ולכל אחת מהן יש את היופי הייחודי שלה המגיע היישר ממחצבי הטבע השופע והמאפיינים שהיא משרה על העונד אותה. מידע מלא תוכלו למצוא במדריך אבני החן, שם תמצאו פרטים אודות סוגי האבנים השונים ופירוט נרחב על כל אבן ואבן.

טבעות יהלומים הם אולי הבחירה הקלאסית, אך כשתשלוף את טבעת האירוסין המשובצת באבן חן מרהיבה ביופייה, שנבחרה במיוחד עבור בת הזוג, התשובה היחידה שהיא תוכל לענות זה כן! מזל טוב לשניכם, ומי ייתן שהזוגיות שלכם תהיה מלאה באנרגיות חיוביות ואהבה עד אין קץ, בדיוק כמו אבן החן שבחרתם.