אבן אמרלד

אמרלד או בשמה השני ברקת שייכת למשפחת ״בריל״ ומשמעות שמה ירוק המגיע מהשפה הפרסית. היא נחשבת לאחת האבנים הכי יקרות ומוערכות. באחת הפעמים הראשונות הוזכרה אבן האמרלד בתרבויות של רומא ומצרים העתיקות. בנוסף אומרים גם שזו האבן שהייתה על האפוד של הכהן הגדול. אבן האמרלד נחשבת לאבן ריפוי עוצמתית ויש לה את היכולת לתרום לתהליך הניקוי של הגוף מאנרגיות שליליות ומרעלים כמו גם מטהרת את מערכת הדם שלנו ובכך היא מסייעת לתהליך הריפוי הפנימי שלנו. היא יעילה לאנשים הסובלים ממחלת הסוכרת ויחד עם זאת מומלץ להניח אותה על העיניים בכדי לישון טוב יותר.

אבן האמרלד שימוש אנרגטי

אבן האמרלד מקבילה לצ׳קרת הלב ומחזקת את הפעילות שלה. בנוסף, היא נחשבת לאבן של מזל ושפע וברומא העתיקה היו משייכים אותה לסמל הפוריות. שימוש באמרלד מחזק את האהבה וגם עוזר לנו בייצוב הרגשות ובשחרור טראומות הקשורות ברגש. היא עוזרת לנו להיות רגישים ועדינים יותר עם הסובבים לנו ועבור אנשים שחושקים למצוא אהבה חדשה, מומלץ להצמידה אל הלב. יחד עם זאת, שימוש באבן מסייע לנטרל רגשות שליליים והיא אף מאירה את חיינו הנוכחים בשל היותה מצליחה להרגיעה ואף לבצע שינויים בקלות יחסית.

יש לאמרלד את היכולת לחזק לנו את הפן האופטימי ואת יכולת הביטוי. היא מסייעת לאזן את קו המחשבה וטובה לאנשים שסובלים מחוסר איזון אנרגטי או במצבים בהם אנו נמצאים באיזושהי התלבטות ועלינו להגיע להחלטה.

מבחינה מנטלית אבן האמרלד מחזקת את היכולות השכליות ואף יכולה לעזור לנו להבין כיצד היקום פועל. היא מגבירה אצלנו נאמנות ומחזקת את הלב כלומר נותנת לנו אומץ להתמודד עם מצבים שונים בחיים.