אבן יוניקייט

היוניקייט היא אבן המשלבת שני צבעים – ירוק וורדרד. הוורוד והירוק מתערבבים זה עם בכל מיני צורות. האבן נמצאה לראשונה בהרי יוניקאס שבצפון קרוליינה בארה״ב ועל כן שמה. היוניקייט הינה אבן המחזקת וממזגת את יכולת האהבה האישית עם היכולת לאהוב את העולם – אהבה אוניברסלית. היא מאפשרת לנו לאזן בין היכולת לתת לבין היכולת לקבל אהבה. היא מעולה לאנשים רגשיים שנוטים לפתוח את הלב, לעתים אפילו יתר על המידה. היא מצוינת במצבים חדשים ובשינויים כמו למשל כשמתחילים מערכת זוגית חדשה, עוברים עבודה, זאת משום שהיא מאפשרת לנו להימנע מלהיחשף לסיטואציה יתר על המידה ולהישאר בשליטה. נהוג להכין מהיוניקייט תכשיטים וקישוטים מכל מיני סוגים והיא איננה נחשבת לאבן יקרה.

היופי שביוניקייט הוא בכך שהיא מגדילה את היכולת להכיל בכל מיני רמות ועוזרת לפתוח חסימות. היא מצוינת לטיפולים אלטרנטיביים כמו שיאצו, דיקור ועוד.

היוניקייט היא אבן מעשית שעוזרת לנו להיות מקורקעים. היא עוזרת לנו להיות מושפעים קצת פחות מהרגש ומהשפעות חיצוניות ושומרת על איזון גופני, רגשי ופיזי.

מבחינה רוחנית היא עוזרת לנו להתמודד עם מצבים וחסימות מהעבר.

מבחינה פיזית היוניקייט מסייעת לאתר מחלות באזור הלב ומערכת הדם. היא טובה לאיזון אנרגיות ומצוינת כאבן הילינג וריפוי כללי. היוניקייט מסמל את הדו קיום, אבן של כאן ועכשיו ומעצימה את ההווה. בנוסף, היא מומלצת כאשר צריכים לעלות במשקל, במצבים של אי פוריות ובזמן היריון שכן היא מחזקת את הגוף מבחינה פיזית.