אבן עין הנמר (טייגר איי)

עין הנמר המכונה גם Tiger Eye, שייכת למשפחת אבני הקוורץ והצבע הנפוץ ביותר שלה הינו זהב-צהוב בשילוב עם חום. יש גם סוג נוסף של אבן עין הנמר בגוונים כהים כמו אדום וכתום, גם הם משולבים עם חום. בנוסף, יש אבנים המשתלבות עם אבן עין הנמר לדוגמא הג׳ספר האדומה, אבן המשלבת את התכונות של שתיהן. אבן עין הנמר מחברת בין התשוקה אל הרגש ולכן מומלצת לבני זוג שנמצאים בתחילה של מערכת היחסים. היא מסייעת להרגיע מצבים של מתח מיני ומעניקה לקשר יציבות וחוזק. יש שיכנו את אבן עין הנמר כ״אבן השינויים וההגשמה״. היא עוזרת להסתגל לשינויים ולמצבים חדשים בקלות יחסית ולכן מומלצת לאנשים שעוברים דירה, מתחילים עבודה חדשה, עוברים לארץ אחרת ועוד. היא מחברת אותנו אל הקרקע ומסייעת להפוך חזון לעשייה. בנוסף, היא מסייעת לחזק את הביטחון העצמי, את הערכה העצמית וגם נחשבת למחזקת ותומכת בגישה חיובית לחיים.

מבחינה אנרגטית היא מבצעת חיבור בין שני סוגים של אנרגיה – האור והאדמה. היא מצוינת לחיזוק הצ׳קרות התחתונות ומחזקת את המוטיבציה לעשות דברים. אבן עין הנמר מספקת לנו אומץ והיא מתאימה לאנשים שמתקשים למקד את עצמם. היא מומלצת לילדים שכן היא מעניקה זרימה טובה יותר לחיים. כאמור, היא ממתנת רגשות סוערים ויש לה אפיון חזק לעוצמה אישית ואמינות. בנוסף, היא עוזרת לנו לחבר מול ניגודים. מבחינה פיזית היא עוזרת לנו לאזן את המערכת ההורמונלית וטובה לחיזוק הבריאות הכללית.

בנוסף, בעזרת אבן עין הנמר, קל יותר לקבל החלטות והיא גם מסייעת לנו להשתחרר ממצבים תלותיים. היא מצוינת להתחלות חדשות ומעודדת גמישות עם החיים.