קריאה בקריסטלים

אנשים רבים מאמינים בכוחן של אבני קריסטל מסוגים שונים הן לצורך טיפול, מניעה וריפוי של בעיות רפואיות, תסמינים או תופעות לוואי מהם אנו סובלים כמו למשל בעיות שינה, בעיות במערכת העיכול הגורמות להשמנה, חוסר מיקוד או יכולת להתרכז, הן בכדי להחדיר קארמה ואנרגיה טובה לחיינו והן בכדי לשפר מצבים מסוימים בחיינו כמו קשרים חברתיים או רומנטיים, העלאת הביטחון והדימוי העצמי, שיפור המצב הכלכלי ועוד…

אבני הקריסטל הן בעצם אבנים המיוצרות על בסיס מינרלים המגיעים מהטבע ויש להם איזשהוא כוח להניע תהליכים ולשחרר חסמים.

תהליך קריאה בקריסטלים עובד על פי עיקרון התקשור כאשר מדובר בחוויה עוצמתית מאוד המאפשרת לנו לבחור את הקריסטלים המדויקים עבורנו בנקודת זמן ספציפית בחיים שלנו וכך לשנות, לחזק, להחליש תחומים שונים בחיינו.

קריאה בקריסטלים – איך זה מתבצע?

כאמור מדובר במשהו פנימי, משהו שנמצא בתוכנו ודרך הקריאה ניתן להבין אילו חסימות אנרגתיות קיימות לנו בגוף, מה מונע מאיתנו להתקדם בתחום הספיציפי בו אנו רוצים. לכל אבן יש את התכונות שלה, כל אבן פועלת על צ’אקרות מסוימות וכאשר אנו בוחרים באבנים כאלה או אחרות, ניתן להבין מכך על מגוון של תהליכים ודפוסים בחיים שלנו.

דרך הקריאה אנו יכולים להבין מה כדאי לנו לעשות בהמשך, ממה כדאי לנו להימנע, מה אנחנו יכולים לשנות בכדי לשפר את החיים שלנו הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הנפשי. קריאה בקריסטלים ניתן לעשות ביחידים או בקבוצות, כאשר תהליך האפיון מתבצע כמובן באופן ספציפי על פי מאפייני האישיות שלנו בדומה בקריאה בקפה או בקלפים.